Müşteri Hizmetleri

Mobilyaminegolden.com kimdir?

Mobilyaminegolden.com, mobilya satışı yapan 2011 yılında faaliyete başlayan bir e-ticaret sitesidir. İnegöl?de kurulmuş ilk mobilya e-ticaret sitesidir.İnegöl'deki mağazasından yürütmekte olan güvenilir bir alışveriş sitesidir. İnegöl vergi dairesine kayıtlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Mobilyaminegolden.com, cadde mağazalarına göre indirimli fiyatlar sunar.Mobilyaminegolden.com, müşterileri doğrudan üreticilerle buluşturur. Bu sayede, cadde mağazalarına göre %30-40-50 oranına varan indirim avantajları sunar.

Mobilyaminegolden.com?da satılan ürünler üreticilerimizden doğrudan olarak müşteriye ulaştırılır. Bu sayede, müşteriye doğrudan teslimat yapıldığı için ek maliyetler de(genel mağaza giderleri ve diğer genel giderler) oluşmadığından bu maliyet avantajı fiyata direkt olarak yansıtılır.

Mobilyaminegolden.com, seçilmiş ürünler satar. Seçilmiş ürünler, İnegöl?deki imalatçı firmalar ile görüşerek, stil, kalite, fiyat, kullanılabilirlik noktasında belirlenen kriterde ise satışa sunulmaktadır. Tüm ürünler mobilya mağazalarının tedarik ettiği şekilde tedarik edilerek 2 yıl üretici garantili olarak satılmaktadır.

Mobilyaminegolden.com'da satılan ürünler nereden tedarik ediliyor?

Mobilyaminegolden.com'da satılan ürünler Türkiye?nin Mobilya Şehri İnegöl'de önde gelen ve anlaşmalı üreticilerimizde üretilmektedir.Orjinal inegöl mobilyasıdır.Üreticilerimizden doğrudan müşteriye teslimat yapılır.

Mobilyaminegolden.com'da satılan ürünler neden uygun fiyatlarda?

Mobilyaminegolden.com, ürünleri direkt müşteriye indirimli fiyatlarla ulaştırıyor. Normal cadde mağazaları ise İnegöl Mobilya üreticisinden toptan fiyatlarla aldıkları bu ürünlerin maliyet fiyatları üzerine mağaza genel giderlerini ve kâr marjlarını ilave ederek perakende satışa sunarlar. Mobilyaminegolden.com, normal bir cadde mağazası gibi genel mağaza giderleri, depo giderleri gibi maliyetleri ortadan kaldırarak ürünlerini müşterilerine sunar.

Satıştaki ürünlerin her yere teslimatı yapılıyor mu?

Tüm Türkiye'ye ücretsiz olarak nakliye ve kurulumulu teslimat yapıyoruz. Teslimatlarımız kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.  Kurulumlu Teslimatlar; tüm il merkezlerine ve iller arası güzergâh üzeri yüzlerce ilçe merkezine, aksi belirtilmedikçe, teslimatlar daire içi ve kurulumlu olarak elamanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Nakliye ve Kurulum ücretsiz mi?

Nakliye ve Kurulum hizmetini ücretsiz olarak veriyoruz.

Kurulum ve montajı kim yapıyor?

Kurulum gerektiren ürün gruplarında kurulum Mobilyaminegolden.com'a aittir. Tüm il merkezlerine ve iller arası güzergah üzeri yüzlerce ilçe merkezine, aksi belirtilmedikçe, teslimatlar daire içi ve kurulumlu olarak Mobilyaminegolden.com'dan tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Bazı ürünlerin kurulumları oldukça kolaydır bu ürünlerin montajı ile ilgili bilgiler ürünle birlikte müşterilerimize gönderilmektedir. Ürün detay sayfasında montaj başlığı altında bu tür ürünler ayrıca belirtilmektedir.

Ürünlerinizi görebileceğimiz bir mağazanız var mı?

Yaklaşık 2 bin ürünün hepsini İnegöl'de, üreticilere ait mobiliyum avm,imotim avm,Ertuğrulgazi caddesindeki mağazalarda müşterilerimiz yakından görme imkanı mevcuttur.

Showrom'unuz ne zamanlar açık?

Haftanın her 7 günü 09:00- 18:00 açık olan showroom'umuzda sizleri ağırlamaktan keyif duyarız.

Mobilyaminegolden.com'da hangi ödeme yöntemleri ile alışveriş yapabilirim?

Mobilyaminegolden.com'da Sipariş verirken toplam sipariş tutarınızın %10 kadarını hesaplarımızdan birine kapora olarak yatırıyorsunuz ve siparişiniz hazırlanmaya başlıyor. Kalan kısmını ürünü teslim alınca sipariş alırken anlaşmaya varıldığı şekilde nakit veya kredi kartı ile ödemenizi ürünü getiren ekibe yapabilirsiniz.

Sipariş verirken yatırmanız gereken %10 kaporayı da sitemizde bulunan güvenli Sanal Pos aracılığıyla Visa, MasterCard kredi kartlarınız ile ödeyebilirsiniz.Tüm kredi kartlarında tek çekim olarak ödemeyi yapıp kendi bankanızdan bu harcamanız için taksitlendirme yaptırabilirsiniz. Havale ya da EFT ile alışveriş için Mobilyaminegolden.com banka hesap bilgileri şöyledir:

Mobilyaminegolden.com'da hangi kartlara taksit yapıyorsunuz?

Tüm banka kartlarından tek çekim ile ödeme yapıp bankanızdan taksitleme yaptırabiliyorsunuz.

İade şartlarınız nelerdir?

Mobilyaminegolden.com'dan alacağınız ürünleri seveceksiniz, fakat aldığınız ürün sitedeki görsel ve özelliklerde olmaması halinde ücretsiz iade hakkınız teslimat anında dahil mevcuttur.. İsteğiniz doğrultusunda özel ölçü veya renk ile üretilen ürünlerde iade ve değişim hukuki olarakda yapılamaz. İadeleri ürünün teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde yapmanız gerekmektedir. Montajı yapılmış ürünlerin iadesi kesinlikle yapılamaz. Eğer üründe, üretimden kaynaklı bir sorun olması durumunda teslimat tarihinden itibaren iade edebilirsiniz veya değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Ürünü orijinal paketinde, hasar görmeden, faturası ile birlikte size ileteceğimiz adrese iade etmeniz gerekmektedir. İade yapmak istediğinizde lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz ? iade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.