Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Mobilyaminegolden.com, mobilya satışı yapan bir e-ticaret sitesidir. İnegöl’de kurulmuş,ilk mobilya e-ticaret sitesi ünvanına sahipdir.Satış organizasyonu'nu İnegöl'deki mağazasından yürütmekte olan güvenilir bir alışveriş sitesidir. İnegöl vergi dairesine kayıtlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Mobilyaminegolden.com, cadde mağazalarına göre indirimli fiyatlar sunar.Mobilyaminegolden.com, müşterileri doğrudan üreticilerle buluşturur. Bu sayede, cadde mağazalarına göre yarı yarıya varan indirim avantajları sunar. Mobilyaminegolden.com’da satılan ürünler üreticilerimizden doğrudan olarak müşteriye ulaştırılır. Bu sayede, müşteriye doğrudan teslimat yapıldığı için ek maliyetler de(genel mağaza giderleri ve diğer genel giderler) oluşmadığından bu maliyet avantajı fiyata direkt olarak yansıtılır. Mobilyaminegolden.com, seçilmiş ürünler satar. Seçilmiş ürünler, İnegöl’deki imalatçı firmalar ile görüşerek, stil, kalite, fiyat, kullanılabilirlik noktasında belirlenen kriterde ise satışa sunulmaktadır. Tüm ürünler mobilya mağazalarının tedarik ettiği şekilde tedarik edilerek 2 yıl üretici garantili olarak satılmaktadır.

Mobilyaminegolden.com'da satılan ürünler Türkiye’nin Mobilya Şehri İnegöl'de önde gelen ve anlaşmalı üreticilerimizde üretilmektedir. Üreticilerimizden doğrudan müşteriye teslimat yapılır.

Mobilyaminegolden.com, ürünleri direkt müşteriye indirimli fiyatlarla ulaştırıyor. Normal cadde mağazaları ise İnegöl Mobilya üreticisinden toptan fiyatlarla aldıkları bu ürünlerin maliyet fiyatları üzerine mağaza genel giderlerini ve kâr marjlarını ilave ederek perakende satışa sunarlar. Mobilyaminegolden.com, normal bir cadde mağazası gibi genel mağaza giderleri, depo giderleri gibi maliyetleri ortadan kaldırarak ürünlerini müşterilerine sunar.

Tüm Türkiye'ye Nakliye ve kurulum Mobilyaminegolden.com'a aittir. Tüm il merkezlerine ve iller arası güzergah üzeri yüzlerce ilçe merkezine, aksi belirtilmedikçe, teslimatlar daire içi ve kurulumlu olarak Mobilyaminegolden.com'dan tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Nakliye ve kurulum hizmeti Tüm TÜRKİYE'ye ücretsizdir.

Yaklaşık 2 bin ürünün hepsini İnegöl'de, ürün kalitelerini görüp kıyaslama yapabilme imkanınız mevcuttur.İnegöl'e gelmeniz durumunda Ürünleri üreticilere ait mağazalarda birlikte gezip görebilirsiniz. Haftanın her günü 09:00- 19:00 açık olan showroom'umuzda sizleri ağırlamaktan keyif duyarız.

Mobilyaminegolden.com'da Sipariş verirken toplam sipariş tutarınızın %10 kadarını hesaplarımızdan birine kapora olarak yatırıyorsunuz ve siparişiniz hazırlanmaya başlıyor. Kalan kısmını ürünü teslim alınca sipariş alırken anlaşmaya varıldığı şekilde nakit veya kredi kartı ile ödemenizi ürünü getiren ekibe yapabilirsiniz. Sipariş verirken yatırmanız gereken %10 kaporayı da sitemizde bulunan güvenli Sanal Pos aracılığıyla Visa, MasterCard kredi kartlarınız ile ödeyebilirsiniz.Tüm kredi kartlarında tek çekim olarak ödemeyi yapıp kendi bankanızdan bu harcamanız için taksitlendirme yaptırabilirsiniz. Havale ya da EFT ile alışveriş için Mobilyaminegolden.com banka hesap bilgileri şöyledir:

Tüm banka kartlarından tek çekim şeklinde tahsilat yapmaktayız.Müşterilerimiz kendi bankalarından taksit yaptırma imkanına sahipdir.

Mobilyaminegolden.com'dan alacağınız ürünleri seveceksiniz, fakat aldığınız üründen her hangi bir sebep ile memnun kalmadığınız durumda ürünü teslin anında ücretsiz iade edebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda özel ölçü veya renk ile üretilen ürünlerde iade ve değişim yapılamaz. İadeleri ürünün teslimat tarihinden itibaren ambalajı açılmamış şekilde 14 gün içinde yapmanız gerekmektedir. Montajı yapılmış ürünlerin iadesi kesinlikle yapılamaz. Eğer üründe, üretimden kaynaklı bir sorun olması durumunda ücretsiz telafisi tarafımızdan yapılmaktadır.Telafisi mümkün olmayan durumlarda yenisi ile değişimi yapılır . Ürünü orijinal paketinde, hasar görmeden, faturası ile birlikte size ileteceğimiz adrese iade etmeniz gerekmektedir. İade yapmak istediğinizde lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz – iade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.