x
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Teslimat ve Kurulum!
İnegöl'ü size getirdik...
0224 711 55 55 0505 711 55 55
0216 316 75 55 0549 316 75 55
Nasıl Sipariş Verebilirim?

Öncelikle, sistem üzerinden öncelikle üyelik işlemi yaparak teslimat sürecinde ihtiyacımız olacak olan ulaşım ve iletişim bilgilerinizin bizde kayıtlı olmasını sağlamış olursunuz. Sitemizdeki modellerden bütçenize ve zevkinize uygun olanları seçtikten sonra (koltuklarda renk seçeneklerinizi de tespit ettikten sonra), iki şekilde siparişiniz oluşturabilirsiniz:

İnternet ile Sipariş

İsterseniz sitemiz üzerinden almak istediğiniz modelleri sepete atarak detaylarınızı (renk, takım, şekil vs) sipariş formundaki açıklama bölümüne yazarak ödeme şekliniz (%10 kaparo(ön ödeme), kalanı Kapıda ödeme veya kredi kartı ile) seçimini yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sipariş formunuz bize geldiğinde, tarafımızdan siparişinizin teyidi yapılır ve sipariş teslim süreciniz başlatılmış olur.

Telefon ile Sipariş

Siteyi kullanmak istemeyen müşterilerimiz doğrudan telefon ile bize ulaşıp modelleri, detayları ve ödeme şekillerini bildirip sürecin başlamasını sağlayabilirsiniz. Bizim oluşturacağımız sipariş formunuzu mail adresinize yollayarak anlaşmaya varılan ürünler ve detayla ile ilgili bir dokümanda sizin elinizde olmuş olacak ve teslimatı da bu formdan takip edebileceksiniz. Siparişlerinizin başlatılması için %10’luk kaporanın ödemesini havale veya sitemizde bulunan güvenlik sertifikalı sanal posu kullanarak kredi kartınızla da yapabilirsiniz.

Siparişleriniz ortalama 7 ile 21 gün arasında teslim edilecektir. Mücbir sebeplerden dolayı gecikme söz konusu olması durumunda tarafımızdan size bilgi verilecektir. İnegöl mobilyasına en uygun şartlar ve kaliteli bir hizmet ile kavuşmanız için biz gayretli bir şekilde çalışmaktayız.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.