x
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Teslimat ve Kurulum!
İnegöl'ü size getirdik...
0224 711 55 55 0505 711 55 55
0216 316 75 55 0549 316 75 55
Alternatif Ödeme Şekilleri
Ön Ödemeli Kampanya
Ön Ödemeli Kampanya Seçenekleri

Genellikle Evlenecek olan müşterilerimizin tercih ettiği ödeme şekli olan ön ödemeli satıştır. Ön ödemeli satıştın en avantajlı tarafı, ürününüzü nakit fiyatından alıp, taksitler halinde ödeyebilmenizdir. Ön ödemeli satışlarda senetsiz kefilsiz kredi kartsız taksitlendirme yapabilirsiniz ayrıca ürünlerinizi düğününüze/özel durumunuza kadar bekletebilirsiniz. 

Bu ödeme şeklinde 2 türlü seçeneğiniz bulunmaktadır;

1. Ürünlerin toplam tutarının %30’unu kaparo olarak ödeyip teslim almak istediğiniz süreye göre taksitlendirebilir ve son taksitle birlikte ürünleri teslim alabilirsiniz.
2. Ürünlerin toplam tutarının %50’sini kaparo olarak ödeyip, geri kalanını teslimat sırasında ödeyebilirsiniz.

Mobilyaminegolden.com, en uygun fiyatlarda mobilya almanın ötesine geçerek ödeme kolaylığı sağlanıyor. Detaylı bilgi almak için satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Finansör Kart

Alternatif olarak size önereceğimiz Türkiye Finans Bankası Finansör Sistemidir. Sistem ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Finansör Nedir?

Finansör belli sektörlerden ihtiyacınız olan mal ve hizmetleri satın almanızı sağlayan özel bir banka kartıdır.

Finansör kartınıza tanımlanan finansman limitini, son geçerlilik tarihine kadar ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Kartınızın kâr oranını ve taksit sayısını başvurunuz sırasında banka ile belirleyerek ödemelerinizi sizin için en uygun koşullarda yapabilirsiniz.

Finansör yüksek tutarlı ihtiyaçlarınız için ideal çözümdür.

Finansör, paketlerden oluşan bir banka kartıdır. Kartınıza, talep ettiğiniz ürün paketleri tanımlanır. Harcamalarınızı bu paket kapsamında yer alan iş yerlerinde yapabilirsiniz.

Finansör özellikle yüksek hacimli harcamalarınız için ideal bir çözümdür. Mobilyalarınızı yenilemek ya da evlilik harcamalarınızı zorlanmadan yapmak için Finansör limitinizi kullanabilirsiniz.

Cari hesaplarınızı Finansör'le yönetebilirsiniz.

Finansör; kartınıza bağlı olan cari hesaplarınızla ilgili pek çok işlemi gerçekleştirmenize de olanak sağlar.

Finansör kartınız ile cari hesaplarınızdan Türkiye Finans ATM’lerini kullanarak para çekebilir, bakiye sorgulaması yapabilir, kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, döviz alış-satış işlemlerinizi gerçekleştirebilir, havale yapabilir, faturalarınızı ödeyebilir, hesap özetinizi, kâr payı oranlarını ve döviz kurlarını izleyebilirsiniz.

Finansör Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansör başvurusu yapmak için "DESTEK" yazıp bir boşluk bırakarak "TC Kimlik Numaranızla" birlikte 2310'a SMS göndermeniz yeterlidir.

Başvurunuzu Türkiye Finans şubelerinden de rahat, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.